kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku miejsce pracy: Kluczbork

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/23/0028
OBOWIĄZKI:

Utrzymanie czystości na stanowisku odbywania stażu Przyjmowanie distaw towarów: Weryfikacja dostawy towarów pod względem ilościowym i jakościowym przyjmowanie towaru z dokumentami dostawy Odnotowanie ewentualnych niezgodności na dokumentach wewnętrznych Obsługa urządzeń sklepowych Zapoznanie się z zasadami obsługi urządzeń sklepowych(komputer, drukarka, terminal płatniczy) Obsługa kasy fiskalnej: Zapoznanie się z instrukcją obsługi kasy fiskalnej Rejestrowanie sprzedaży oraz wydruk paragonu fiskalnego Pobieranie gotówki Wydawanie oryginału wydrukowanego paragonu Dokonywanie zwrotu paragonu Sporządzanie raportu fiskalnego Przygotowywanie towarów do sprzedaży Eksponowanie towaru na półkach, regałach, itp Dbanie o aktualne informacje o cenie towaru, wymiana etykiet cenowych na półkach, kontrolowanie nazewnictwa i wag towarów Sprawdzanie jakości (terminowości) towarów Bezpośrednia obsługa klienta Informowanie klientów o walorach i cechach użytkowania towarów Informowanie klientów o stosownych promocjach, warunkach reklamacji Przygotowywanie faktur za sprzedany towar dla klienta

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

umiejętność pracy z klientem, cierpliwość

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku