kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: JET miejsce pracy: Opole

Ogłoszenie numer: 7943772, z dnia 2023-02-01

Na zlecenie naszego klienta, firmy "RODOWITA Z ROZTOCZA" sp. z o.o.,

producenta naturalnej wody mineralnej - Rodowita z Roztocza, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację sprzedaży i obsługę klientów na wybranym obszarze rynku.

  • Kompleksowa i regularna obsługa klienta na podległym terenie
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych wartościowych i jakościowych na obsługiwanym terenie
  • Realizacja powierzonych obowiązków
  • Dbanie o ekspozycję towaru poprzez działania merchandisingowe
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (przedstawiciel) w firmie FMCG
  • Mile widziane doświadczenie w branży napojowej
  • Ukierunkowanie na klienta
  • Ukierunkowanie na dostarczanie wyników
  • Decyzyjność i umiejętność rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność ustalania priorytetów i planowania
  • Komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość pracy, rozwoju i awansu w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
  • Narzędzia - samochód, telefon