kandydatów

Etat Asystent projektanta branży drogowej

Firma: SEWI sp. j. miejsce pracy: Opole

Zajmujemy się opracowywaniem projektów oraz nadzorami inwestorskimi w branży drogowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Asystent projektanta branży drogowej
Miejsce pracy: Opole
Zadania:

Współudział w wykonywaniu projektów branży drogowej przebudowy i budowy dróg, zjazdów parkingów, współpraca z branżystami przy projektowaniu sieci: kanalizacji deszczowej, sanitarnej, wodociągowej, gazowej oraz energetycznej. Koordynacja projektów z innymi branżami.

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne budownictwo ogólne / budownictwo drogowe.
  • Doświadczenie w pracy przy projektach będzie mile widziane.
  • Zaangażowania w wykonywaniu zadań.
  • Sumienności i dokładność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość programów cad (np. AutoCad, ZWCAD), Microsoft Office.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę, w zespole młodych i ambitnych osób,
  • Dogodne warunki zatrudnienia,
  • Praca w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość odbycia praktyki budowlanej potrzebnej do zdobycia uprawnień budowlanych,
  • Godziny pracy: 7:00-15:00

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-04-2023
Wyświetleń: 94