kandydatów

Etat Mechanik / Automatyk

Firma: exlabesa extrusion opole sp. z ograniczoną odpowiedzialnością miejsce pracy: Tułowice

Ogłoszenie numer: 8262426, z dnia 2023-05-17

Jesteśmy Exlabesa!

Siłą zdolną do tworzenia i kształtowania poprzez aluminium wszystkiego, co tylko można sobie wyobrazić: Twoich pomysłów, Twoich wyzwań, Twojej działalności, Twojego świata. Exlabesa to pasja i potencjał, siła i precyzja, kreatywność i wydajność, elastyczność i solidność, bliskość i przyszłość, rodzina i świat.

Ty inspirujesz energię, która nas porusza, my kształtujemy świat, który inspiruje Ciebie.

O nas: pl.exlabesa.com/pl

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Mechanik / Automatyk

Miejsce pracy: Tułowice

Opis stanowiska

  • montowanie, naprawa i utrzymanie w stałej sprawności technicznej urządzenia automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych,
  • montowanie elementów i zespołów automatyki przemysłowej, aparatury kontrolno-pomiarowej oraz urządzeń precyzyjnych,
  • uruchamianie i obsługa układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych,
  • wymiana i naprawa uszkodzonych elementów oraz układów automatyki,
  • posługiwanie się dokumentacją technologiczną, czytanie rysunków i schematów elementów precyzyjnych i układów automatyki,
  • instalowanie, konserwacja, użytkowanie i naprawa urządzeń mechatronicznych,
  • projektowanie i programowanie urządzeń mechatronicznych.
  • obsługa i programowanie sterowników PLC i CNC,
  • obsługa urządzeń współczesnych linii produkcyjnych,
  • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń,
  • pomiary parametrów procesów technologicznych.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne: elektryk, mechatronik , automatyk, elektromechanik lub pokrewne,
  • mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku jak również osoby chętne do przyuczenia do zawodu,
  • mile widziane posiadanie aktualnych świadectw spawalniczych, elektrycznych, umiejętnościami elektromechanicznymi,
  • mile widziane osoby posługujące się komunikatywnie językiem angielskim,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • otwartość na rozwój,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność.

Oferujemy

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie na pełny etat,
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy,
  • możliwość uzyskania uprawnień,
  • parking dla pracowników,
  • ubezpieczenie na życie.

Pozostałe oferty pracy w firmie exlabesa extrusion opole sp. z ograniczoną odpowiedzialnością
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-05-2023
Wyświetleń: 90