kandydatów

Etat Pracownik Kontroli Jakości

Firma: exlabesa extrusion opole sp. z ograniczoną odpowiedzialnością miejsce pracy: Tułowice

Ogłoszenie numer: 8262435, z dnia 2023-05-17

Jesteśmy Exlabesa!

Siłą zdolną do tworzenia i kształtowania poprzez aluminium wszystkiego, co tylko można sobie wyobrazić: Twoich pomysłów, Twoich wyzwań, Twojej działalności, Twojego świata. Exlabesa to pasja i potencjał, siła i precyzja, kreatywność i wydajność, elastyczność i solidność, bliskość i przyszłość, rodzina i świat.

Ty inspirujesz energię, która nas porusza, my kształtujemy świat, który inspiruje Ciebie.

O nas: pl.exlabesa.com/pl

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Tułowice

Opis stanowiska

  • kontrola produktu pod względem jakości
  • sprawdzanie parametrów wykonanych profili
  • sprawdzanie reklamacji od klienta
  • wprowadzanie danych do systemu
  • posługiwanie się kątownikiem , suwmiarką, twardościomierzem

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • skrupulatność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy

  • praca w międzynarodowym środowisku pracy i współpracę z naszymi zagranicznymi spółkami
  • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Pozostałe oferty pracy w firmie exlabesa extrusion opole sp. z ograniczoną odpowiedzialnością
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-05-2023
Wyświetleń: 85