kandydatów

Etat Inspektor ds. administracyjno-kadrowych

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Opole miejsce pracy: Opole

Młodzieżowe Biuro Pracy Opole
Inspektor ds. administracyjno-kadrowych
Miejsce pracy: Opole
Numer: 7/5/2023
OBOWIĄZKI:

Sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy młodocianych pracowników; Prowadzenie i archiwizowanie akt osobowych młodocianych pracowników; Ewidencjonowanie danych pracowniczych w systemie kadrowo-płacowym; Prowadzenie dokumentacji pracowników młodocianych; Przygotowywanie wniosków do gmin o dofinansowanie kosztów kształcenia zawodowego pracowników młodocianych; Rozliczanie czasu pracy pracowników.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Co najmniej 3 letni staż pracy na stanowisku administracyjnym w tym 2 letni staż pracy w kadrach; Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy; Zdolność analitycznego myślenia; Dokładność i systematyczność; Znajomość programu „Płatnik”.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Opole