kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów technicznych

Firma: KRONOSPAN OSB Sp. z o.o miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu,  posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów technicznych
Nr ref.: SZTST 05/2023

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Twoje obowiązki:
  • Realizacja wybranych procesów zakupowych w ramach zarządzanej kategorii - obszar materiałów technicznych i usług specjalistycznych (części zamienne do maszyn, narzędzia, oprzyrządowanie itp.).
  • Tworzenie zapytań ofertowych i negocjowanie warunków dostaw oraz zakupów w ramach listy kwalifikowanych dostawców.
  • Analizowanie rynku i wyszukiwanie nowych dostawców.
  • Tworzenie umów ramowych.
  • Nadzorowanie terminów dostaw i weryfikacja faktur zakupowych.
  • Wysyłanie reklamacji do dostawcy wraz z dokumentacją.
  • Współpraca z działem Utrzymania Ruchu.
  • Tworzenie sprawozdań z przebiegu bieżących prac.
Nasze oczekiwania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów technicznych.
  • Wykształcenie min. średnie, techniczne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomości pakietu MS Office (Excel).
  • Znajomość funkcjonowania systemów ERP.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.