kandydatów

Etat Dekarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu miejsce pracy: Skorogoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Dekarz
Miejsce pracy: Skorogoszcz
Numer: StPr/23/0181
OBOWIĄZKI:
DekarzRodzaj pracy wykonywanej: wykonywanie pokryć dachowych dachówką, blachą ocynkowaną, miedzianą lub aluminiową, krycie dachów papą, wykonywanie obróbek blacharskich, orynnowania.Wykształcenie: minimum zawodowe,Staż pracy: nie wymagany,Umiejętności specjalności: Nie wymagany,Uprawnienia:brak wymagań, mile widziane prawo jazdy kat. B,Inne wymagania:brak wymagań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dekarz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Skorogoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu