kandydatów

Etat Spawacz

Firma: Quinto Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole

Zadania: montaż elementów spawanych, spawanie kawałków blach , spawanie w kilku co najmniej pozycjach, również z dołu do góry Wymagania: min. 2 lata doświadczenia na stanowisku spawacza TIG,MAG stali, - Samodzielność w wykonywanych pracach zarówno spawania jak i montażu spawanych elementów Oferujemy; pełny etat, na czas próbny, 14 zł/h Kontakt: CV i LM na email: ozamech@ozamech.com.pl

Pozostałe oferty pracy w firmie Quinto Sp. z o.o.
Etat Spawacz w firmie: Quinto Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole 15-09-2011
Etat Kierownik produkcji w firmie: Quinto sp. z o.o. miejsce pracy: Opole 03-08-2011
Etat Specjalista ds ksiegowości i controlingu w firmie: Quinto Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole 22-07-2011
Etat Tokarz CNC w firmie: Quinto Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole 27-06-2011

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-08-2011
Wyświetleń: 1921