kandydatów

Etat Grafik Komputerowy

Firma: STEGU® Sp. z o.o. miejsce pracy: Jełowa

STEGU Spółka z o.o. lider w sektorze dekoracyjno – budowlanym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Grafik Komputerowy
Miejsce pracy: Jełowa
Od kandydata do pracy na tym stanowisku oczekujemy:
  • biegłej znajomości programów graficznych, przede wszystkim pakietu Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator);
  • znajomości zasad kompozycji graficznej;
  • kreatywności, zmysłu estetycznego i dbałości o detale i jakości przygotowywanych projektów;
  • doświadczenia w tworzeniu grafik na potrzeby e-commerce i nowych mediów;
  • znajomości zasad składu oraz przygotowania materiałów do druku;
  • min. 2-letniego doświadczenia popartego portfolio;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • znajomości obsługi pakietu MS Office;
  • ponadprzeciętnej kreatywności;
  • otwartości, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • terminowości i doskonałej organizacji pracy;
  • rozwiniętego poczucia estetyki.
Mile widziane / Dodatkowe atuty:
  • umiejętność tworzenia filmów reklamowych instruktażowych oraz wykonywanie sesji fotograficznych (rejestracja materiału oraz montaż);
  • umiejętność edycji zdjęć i montaży 3D;
  • prawo jazdy kat. B.
Zakres obowiązków:
  • tworzenie materiałów marketingowych: katalogów, ulotek, plakatów, KV, reklam, grafik, prezentacji, bannerów;
  • przygotowywanie materiałów do druku (z dostosowaniem do technologii produkcji);
  • kreatywne opracowanie koncepcji opakowań oraz ich skład do produkcji;
  • projekty materiałów do mediów cyfrowych (strony www, landing page, mailingi, kampanie display, newslettery, e-commerce);
  • opracowanie materiałów na potrzeby social mediów;
  • tworzenie reklam typu POS;
  • obróbka, montaż i retusz zdjęć;
Oferujemy:
  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy;
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń.