kandydatów

Etat Mechanik samochodowy/ mechanik maszyn drogowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu miejsce pracy: Zdzieszowice

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Mechanik samochodowy/ mechanik maszyn drogowych
Miejsce pracy: Zdzieszowice
Numer: StPr/21/1291
OBOWIĄZKI:
Bieżące naprawy samochodów oraz maszyn budowlanych: np.: naprawa samochodów, wykonywanie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń drogowych służących do budowy i utrzymania dróg kołowych, maszyn do układania mas bitumicznych, walców samojezdnych, maszyn do prac ziemnych, wykrywanie i usuwanie usterek w pracy silnika i poszczególnych mechanizmów roboczych maszyn i urządzeń drogowych oraz współpracowanie z serwisantami sprzętu; przygotowywania maszyny do weryfikacji, demontażu, regeneracji i naprawy; posługiwanie się dokumentacją techniczno-ruchową obsługiwanych maszyn i urządzeń, rysunkami wykonawczymi; przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

wyk. zawodowe kierunkowe, min. 1 rok doświadczeniaPraca pon.- pt. 7-15 Miejsce pracy: Zdzieszowice

Miejsce pracy:

Zdzieszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu