kandydatów

Etat Technik Serwisu / Diagnosta Silników

Firma: Formanway miejsce pracy: Opole

Klient ForManWay, światowy lider w dystrybucji silników przemysłowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Technik Serwisu / Diagnosta Silników
Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: 33/2022
Zadania:
  • Serwis i naprawa silników przemysłowych Diesla oraz silników gazowych 4000s.
  • Bieżąca naprawa silników u Klienta, w razie potrzeby w siedzibie firmy
  • Kompleksowe doradztwo w zakresie rozwiązywania problemów oraz doboru produktów do naprawy i serwisowania silników
  • Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna silników u Klienta, w razie konieczności w siedzibie firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie zawodowe, techniczne
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w zakresie serwisu bądź napraw silników wysokoprężnych (Diesla), analiza problemów silnika, weryfikacja błędów, diagnostyka
  • Znajomość elektroniki i komputerowej diagnostyki silnika (m.in. badanie norm emisji spalin)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej oraz możliwość odbycia szkoleń w języku angielskim – poziom B1/B2
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami i agregatami prądotwórczymi (np. maszyny rolnicze i budowlane)
  • Mobilność, dyspozycyjność do wyjazdów na terenie południowej Polski, głównie województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie
Firma oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia krajowe i międzynarodowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie zależne od wyników
  • Dodatkowe benefity (np. bon świąteczny)
  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.