kandydatów

Etat Fizjoterapeuta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie miejsce pracy: Korfantów

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Korfantów
Numer: StPr/22/0748
OBOWIĄZKI:

Realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań lekarza, specjalisty. Zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, odpowiedzialność za: badanie funkcjonalne pacjenta, ustalanie programu leczenia fizjoterapeutycznego, realizacja programu leczenia, prowadzenie dokumentacji medycznej według obowiązujących przepisów i procedur Opolskiego Centrum Rehabilitacji. Powierzone mienie (samochód służbowy, laptop, sprzęt fizjoterapeutyczny). Miejsce pracy: powiat nyski lub opolski, głubczycki lub strzelecki lub kędzierzyńsko-kozielski. Praca w domu u pacjenta.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe kierunkowe magister fizjoterapii, minimum 1 rok w zawodzie fizjoterapeuty, prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Korfantów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 190 - 5 780 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie