kandydatów

Etat Commercial Manager

Firma: KRONOSPAN OSB Sp. z o.o miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Jesteśmy wiodącym na świecie producentem płyt drewnopochodnych z ponad 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Obecnie realizujemy nowe projekty w zakresie produkcji, logistyki i usług. Naszym celem jest rozszerzenie rynku krajowego i eksportowego poprzez oferowanie najnowszych rozwiązań w zakresie bieżącego portfolio produktów. W tym celu chcemy zatrudnić zespół wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Naszych kandydatów powinna cechować pasja do tego, co robią, oraz silna ambicja, aby osiągnąć wysokie wyniki pracy.

Commercial Manager
Obowiązki:
  • Analiza wyników z działalności finansowej przedsiębiorstwa oraz wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych w tym obszarze.
  • Przygotowywanie analiz, szacunków i prezentacji na potrzeby Zarządu oraz podmiotów zewnętrznych.
  • Wyjaśnianie stwierdzonych nieprawidłowości wpływających na wynik finansowy przedsiębiorstwa a także wdrażanie rozwiązań mających zapobiegać ich powtórnemu wystąpieniu.
  • Nadzór i koordynowanie pracami związanymi z przygotowaniem budżetu Spółki oraz nad realizacją budżetu.
  • Dokonywanie bieżących analiz w zakresie kosztów produkcji w celu ich optymalizacji i redukcji wydatków.
  • Tworzenie budżetów oraz nadzór nad modernizacjami w Zakładzie.
  • Nadzór i optymalizacja istniejących systemów raportowania.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze finansów w przedsiębiorstwach produkcyjnych
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze finansów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Wysoce rozwinięte umiejętności analitycznie, komunikacji i negocjacji
  • Zorientowanie na realizację celów- koncentracja na wynikach
Oferujemy:
  • Objęcie odpowiedzialnego stanowiska w firmie będącej liderem w swojej branży.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz nagrody za wyniki.
  • Szybki proces decyzyjny w prostej strukturze organizacyjnej.
  • Dynamiczne środowisko pracy z odpowiednimi narzędziami do wykonywania obowiązków.
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
  • Silne wsparcie kierownictwa wyższego szczebla.
  • Wsparcie mentora w trakcie procesu wdrożenia.