kandydatów

Etat Laborant / Laborantka

Firma: KRONOSPAN OSB Sp. z o.o miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Laborant / Laborantka

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

Wymagamy:

  • Zaangażowania, Odpowiedzialności,
  • Gotowości do pracy w ruchu ciągłym,
  • Wykształcenia min. średniego chemicznego,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy laboratoryjnej.

Obowiązki:

  • Bieżące nadzorowanie parametrów surowca do produkcji,
  • Pomiar i kontrola zgodności parametrów ze wzorcem,
  • Kontrola jakości wyrobu i jego klasyfikacja zgodnie z wymaganiami,
  • Sporządzanie raportów, prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej,
  • Przeprowadzanie badań i analiza wyników.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  •  Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.