kandydatów

Etat Operator produkcji

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Brzeg

Szukasz pracy na produkcji?

Aplikuj lub wyślij SMS o treści "operator" na numer 697 504 647 lub 695 951 831 a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły!

Operator produkcji
Brzeg

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - od 1.07 nowa wyższa stawka - od 3612 zł brutto + premię
  • dofinansowanie do dojazdu
  • dofinansowanie do posiłków
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (składki ZUS + płatny urlop) z możliwością przejścia bezpośrednio do klienta
  • praca w systemie trzyzmianowym/ czterobrygadowym (w zależności od zapotrzebowania)
  • pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie do karty sportowe)
zadania
  • prace montażowe przy produkcji siedzeń samochodowych
  • wstępna kontrola jakości
  • obsługa maszyn produkcyjnych

oczekujemy

  • zaangażowania i chęci do pracy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Pozostałe oferty pracy w firmie Randstad Polska Sp. z o.o.
w firmie: , Wybierz
Etat inżynier R&D w firmie: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole 29-06-2021
Etat Inżynier Procesu w firmie: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole 16-06-2021
Etat Pracownik magazynu w firmie: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Opole 04-06-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-06-2021
Wyświetleń: 262