kandydatów

Etat Asystent ds. rekrutacji

Firma: Malta Trading Sp. z o.o. SK. miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Grow with us.
Worldwide.

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu,  posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym.

Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds. rekrutacji

Twój zakres obowiązków:

  • Identyfikacja nowych, skutecznych źródeł pozyskiwania kandydatów;
  • Przygotowanie oraz publikacja ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych i w mediach społecznościowych;
  • Organizacja rozmów i spotkań z kandydatami;
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi jak np. uniwersytety, biura karier itp.;
  • Udział w działaniach z zakresu EB.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność koordynacji wielu zadań jednocześnie;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Doświadczenie na stanowisku o pokrewnym profilu będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju umiejętności;
  • Codzienny kontakt z j. angielskim;
  • Możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez Akademię Kronovision.